SESJA ZDJĘCIOWA

Zespół Fykex Glamour Photography zaprasza na profesjonalne sesje zdjęciowe. Potrzebujesz zdjęć, które będą Cię korzystnie prezentować? Poszukujesz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby albo może chcesz sprawić prezent samej sobie? Zespół składający się z doświadczonego fotografa i wizażystki zapewni realizację Twoich marzeń i celów na możliwie najwyższym poziomie. Zapraszamy!

CENA

Poniżej znajduje się krótka charakterystyka podstawowej oferty Fykex Glamour Photography. Cena sesji zdjęciowej zależna jest od kilku czynników. By precyzyjnie określić cenę, wybierz zakres zdjęć jaki Cię interesuje (można mieszać gatunki) i napisz maila lub zadzwoń: dane kontaktowe.

Portret beauty

Czas trwania: ok. 2 godziny
Efekt: 4 wyretuszowane zdjęcia
Portret beauty to zdjęcia skupiające się na pięknie twarzy i najlepiej dobranemu światłu, tak by pokazać maksimum piękna. Na sesji zdjęciowej obecna jest wizażystka, która wykona profesjonalny makijaż fotograficzny dopasowany do urody oraz koncpecji zdjęć. Realizacja zdjęć odbywa się w studio fotograficznym.

Glamour

Czas trwania: ok. 2/3h
Efekt: 4/8 wyretuszowanych zdjęć
Zdjęcia glamour podkreślają piękno i delikatność kobiecego ciała. Najczęściej są to zdjęcia w bieliźnie lub skąpym stroju, nie odsłaniające intymnych części ciała. Silny nacisk kładzie się na neutralizację wszelkich niedoskonałości ciała. Taka sesja odbywać się może w studio, plenerze lub innej, dowolnej lokalizacji wskazanej przez klienta jak np. hotel lub wnętrze (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Akt

Czas trwania: ok. 2/3h
Efekt: 4/8 wyretuszowanych zdjęć
Sesja aktu to zdjęcia przedstawiające nagą postać bez podtekstu erotycznego, mogą ukazywać lub nie intymne części ciała. Możliwa współpraca z wizażystką za dodatkową opłatą. Taka sesja odbywać się może w studio, plenerze lub innej, dowolnej lokalizacji wskazanej przez klienta jak np. hotel lub wnętrze (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Erotyka

Czas trwania: ok. 2/3h
Efekt: 6 zdjęć/12 wyretuszowanych zdjęć
Zdjęcia erotyczne przedstawiają nagą postać, której mimika i pozy nawiązują do seksualności cielesnej i mają charakter erotyczny. Możliwa współpraca z wizażystką za dodatkową opłatą. Standardowo taka sesja odbywa się w studio fotograficznym, jednak po ustaleniu warunków możliwa jest realizacji sesji w lokalizacji wskazanej przez klienta (po wcześniejszym uzgodnieniu).


Warunki sesji zdjęciowych:

- zdjęcia, które powstają na sesji są własnością klienta. Fotograf nie ma prawa do ich użycia;
- wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek;
- ceny uwzględniają czas spędzony w studio;
- klient nie ma prawa do komercyjnego użytku zdjęć powstałych na sesji, chyba że strony ustalą inaczej;
- klient otrzymuje wszystkie surowe zdjęcia z sesji, z czego wybiera określoną ilość, która zostanie poddana obróbce;
- klient nie ma prawa publikowania zdjęć surowych oraz własnej ingerencji w obróbkę zdjęć, które otrzyma;
- sesje zdjęciowe w studio odbywają się w Dąbrowie Górniczej bez dodatkowych opłat, możliwość wynajmu studia w dowolnym mieście;
- sesje plenerowe: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza - brak dopłat za dojazd;
- klient otrzymuje obrobione zdjęcia w terminie do 7 dni od daty wybrania zdjęć do obróbki przez klienta.